Prywatne zakupy ze stylistą

 

Jeden dzień z osobistą stylistką pozwoli Ci zaoszczędzić czas, stres, i pieniądze a przede wszystkim odkryć swój własny styl.

To jest Twój czas w którym koncentruję się na zakupach Tylko dla Ciebie.

Każde spotkanie zaczynam od rozmowy, pragnę poznać Twoje wymagania, styl życia, dowiedzieć się jaki przekaz chcesz wysłać światu swoim wyglądem.

Nigdy nie ignoruję osobistych preferencji. Kluczem jest odnalezienie i zrozumienie przestrzeni, w której klient poczuje się komfortowo. Każdy z nas ma coś swojego, co czyni go szczęśliwym i dodaje wiary w siebie. Należy to odkryć i podążać tym tropem

Osobistą wycieczkę na zakupy zaczniemy od konsultacji podczas której Ty opowiesz mi jakie są Twoje wymagania i oczekiwania, a ja skoncentruję się na doborze Twojego ubrania w zależności od osobowości, kształtu ciała, kolorystyki, stylu życia oraz budżetu.

Zabiorę Cię do zakupowego raju w którym odkryjesz sieć sklepów z ubraniami, które do Ciebie pasują.

Moje Doradztwo i rzetelne opinie, które otrzymasz zmienią Twój sposób robienia zakupów raz na zawsze, jak również uaktualnią  Twoją znajomość mody.

Odkryjesz , że zakupy to świetna zabawa dzięki której można nauczyć się bardzo wiele o sobie poprzez odkrywanie własnego stylu.

Zależy mi na tym abyś przede wszystkim czuła się dobrze i komfortowo w ubraniach, które nosisz bo tylko wtedy poczujesz się pięknie.

Gwarantuję:

Odkrycie Twojego własnego stylu.

Zaproponuję Ci zakup skomponowanych gotowych zestawów na różnorodne okazje dopasowanych do Twojej sylwetki.

Oszczędność – zakupione rzeczy będziesz mogła łączyć na wiele sposobów.

Nowy wizerunek, doskonałe samopoczucie.

 

Zapraszam serdecznie