Karolina Bryl – Stylistka mody, Personal Shopper.

 

 

Pragnę zaprosić Cię do mojego niezwykłego świata mody, podzielić się z Tobą swoją bogatą wiedzą na temat mody i aktualnie wiodących trendów na świecie.

Wiedzę związaną z kreowaniem wizerunku zdobywałam w London College of Fashion oraz  na licznych warsztatach stylizacji.

Poprzez pracę personal shopper kolekcjonuję swoje inspiracje i marzenia.

Należę do osób permanentnie zakochanych w modzie.

Wspaniali ludzie, podróże, miejsca, klimat  to wszystko jest moim źródłem inspiracji w pracy stylistki.

Niezwykle ważna jest relacja jaka tworzy się pomiędzy stylistą, a klientem. Musi opierać się ona na wzajemnym zaufaniu,    a nawet przyjaźni – stylista który nas zna sprawi, że po każdym spotkaniu będziemy zadowolone!

Nigdy nie ignoruję osobistych preferencji klienta. Kluczem jest odnalezienie i zrozumienie przestrzeni, w której klient czuje się komfortowo. Każdy z nas ma coś, co czyni nas szczęśliwym i dodaje wiary w siebie. Należy to tylko odkryć i tym tropem podążać.

Pragnę z każdej z Was wydobyć unikalny osobisty styl ,obdarzać Cię blaskiem, elegancją i stylem...

W natłoku codziennych obowiązków bardzo często gubimy się ze swoim stylem i zapominamy często o wizerunku, który odgrywa bardzo  ważną rolę w naszym życiu.

Jesteś zapracowana, nie masz czasu, głowy lub nie lubisz zakupów, a chciałabyś wyglądać modnie i z klasa…?
Chciałabyś aby Twoja szafa zaczęła podążać za najnowszymi trendami, była wypełniona ponadczasowymi ubraniami oraz dodatkami…?

Każde spotkanie zaczynam od rozmowy, pragnę  poznać Twoje wymagania, styl życia, dowiedzieć się jaki przekaz chcesz wysłać światu swoim wyglądem.

Pracę zaczynam z ideą oraz wizją specyficznego wyglądu, który chciałabym uzyskać, ale ostatecznie to klient musi pokochać ubiór, który nosi. Na ogół razem wiemy, kiedy osiągnęliśmy zadowalający efekt. W tym tkwi cała magia współpracy.

Zapraszam zatem do siebie każdą z Was, która jest gotowa wyzwolić w sobie kobietę o której zawsze marzyła...